Anasayfa Kurumsal Referanslar Hizmetlerimiz Tercüman Başvurusu İletişim
Çeviri Hizmetlerimiz

Tıbbi Çeviri

Hukuki Çeviri

Redaksiyon

Ticari Çeviri

Web Çeviri

Akademik Çeviri

Teknik Çeviri

Edebi Çeviri

Ardıl Çeviri ve Simültane Çeviri

Çeviri Dilleri

Arapça Tercüme Çeviri

Arnavutça Tercüme Çeviri

Azerice Tercüme Çeviri

Boşnakça Tercüme Çeviri

Bulgarca Tercüme Çeviri

Çekçe Tercüme Çeviri

Çince Tercüme Çeviri

Danca Tercüme Çeviri

Ermenice Tercüme Çeviri

Estonca Tercüme Çeviri

Farsça Tercüme Çeviri

Fince Tercüme Çeviri

Flamanca Tercüme Çeviri

Fransızca Tercüme Çeviri

Gürcüce Tercüme Çeviri

Hırvatça Tercüme Çeviri

İbranice Tercüme Çeviri

İngilizce Tercüme Çeviri

İspanyolca Tercüme Çeviri

İsveççe Tercüme Çeviri

İtalyanca Tercüme Çeviri

Japonca Tercüme Çeviri

Kazakça Tercüme Çeviri

Kırgızca Tercüme Çeviri

Korece Tercüme Çeviri

Kürtçe Tercüme Çeviri

Latince Tercüme Çeviri

Letonca Tercüme Çeviri

Litvanyaca Tercüme Çeviri

Macarca Tercüme Çeviri

Makedonca Tercüme Çeviri

Moldovyaca Tercüme Çeviri

Norveççe Tercüme Çeviri

Osmanlıca Tercüme Çeviri

Özbekçe Tercüme Çeviri

Polonyaca-Lehçe Tercüme Çeviri

Portekizce Tercüme Çeviri

Romence Tercüme Çeviri

Rusça Tercüme Çeviri

Sırpça Tercüme Çeviri

Slovakça Tercüme Çeviri

Slovence Tercüme Çeviri

Türkmence Tercüme Çeviri

Ukraynaca Tercüme Çeviri

Yunanca Tercüme Çeviri

Genel Bilgiler

Apostil Tasdikine Taraf Ülkeler

Konsolosluklar

Çeviri Nedir?

   


KÜRTÇE TERCÜME-ÇEVİRİ

Teknik, Ticari, Hukuki, Edebi, Akademik, Ardıl, Simultane, Noter Yeminli, bireysel, web sitesi, katalog, kullanım kılavuzu, öğrenci tezleri vb. tüm konularda Kürtçe Tercüme-Çeviri hizmetleri.


KÜRTÇE TERCÜME - ÇEVİRİ FİYATLANDIRMASI

 

Fiyatlandırma 1000 karakter (harf) üzerinden olup, 1000 karakter 1 sayfaya tekabül eder. Belgenin içeriğine ve hacmine göre fiyatlandırmalar yapılabilir. Kürtçe Tercüme - Çeviri için size en yakın şubemizden ya da "Online Başvuru" formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. KÜRTÇE TIBBİ TERCÜME - ÇEVİRİ

 

Tıp dünyasında kaliteli çeviri hayati öneme sahiptir. Tıp alanında hekim, akademisyen, teknisyen, hukukçu statüsüne sahip tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirilerle hizmetinizdeyiz,

 

Hizmet verdiğimiz Kürtçe Tıbbi Tercüme-Çeviri konu ve belgeleri aşağıda sunulmuştur

 

 Adli tıp raporu, Ameliyat raporu, Analiz raporları, Araştırma raporları, Bilimsel çalışma, Bilimsel makaleler, Bilimsel raporlar, Doktor raporu, Hasta bilgileri, Hasta raporları, Hastalıklar, Hastane raporu, İlaç katalogları, İlaç patentleri,İlaç prospektüs, İlaç tanıtımları, Klinik deney, Klinik rapor, Klinik tanıtım yazıları, Kongre metinleri, Medikal araç-gereç, Medikal cihaz, Medikal donanım, Medikal ürün patent, Medikal yayınlar, Patent başvuruları, Prospektüs, Rapor, Reçete, Sağlık, Sağlık raporu, Sağlık sertifikası, Tahlil sonuçları, Tanı, Tedavi, Tıbbi aletler, Tıbbî araç - gereç, Tıbbi belgeler, Tıbbi cihaz patent, Tıbbi cihaz teknik şartname, Tıbbî cihaz ve araç, Tıbbi donanım, Tıbbi kitaplar, Tıbbi kongre sunumu, Tıbbi makaleler, Tıbbi raporlar, Tıbbi teşhis ve tedavi cihazları, Tıbbi uygulamalar, Tıbbi ürün broşür, Tıbbi ürün lisans, Tıbbi ürün lisans ve patent belgesi, Tıp cihazları, Tıp kitapları, Tıp ve medikal ürünler, Uzman raporu.KÜRTÇE HUKUKİ TERCÜME - ÇEVİRİ

 

Ulusal ve Uluslararası hukuk konusunda uzman hukukçu tercümanlar tarafından verilen yazılı tercüme hizmetidir.

 

Hukuki ve ticari anlaşma ve sözleşmeler, yazışmalar, uluslararası anlaşmalar, distribütörlük sözleşmeleri, toplantı tutanakları, dava dilekçeleri, kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, başvurular, kanun ve yönetmelikler, vekâletnameler, beyannameler, patent sözleşmeleri, diploma, pasaport, hüviyet, öğrenci belgeleri, transkriptler, YÖK denklik belgeleri bu alanda yaptığımız çevirilere örnek olarak sayılabilir

 

Hizmet verdiğimiz Kürtçe Hukuki Tercüme- Çeviri konu ve belgeleri aşağıda sunulmuştur


Mevzuatlar, Beyanlar, Belgeler, Evraklar, İlamlar, İzinler, Dilekçeler, Kararlar, Protestolar, Dilekçeler, Cüzdanlar, MevzuatlarKanunlar, Şartnameler, Genelgeler, Başvurular, Hukuki metinler, Hukuki makaleler, Hukuki ödevler, Hukuki yazışmalar, Yönetmelikler, Kararlar, Mevzuatlar, Kayıtlar,  Raporlar, Ruhsatlar, Tebliğler, Tutanaklar, Tüzükler, Vekaletler, Vekaletnameler, Veraset ilanları, Yasalar, Anlaşmalar.KÜRTÇE TİCARİ TERCÜME - ÇEVİRİ

 

Ticari girişimlerinizi tehlikeye atmayınız!!!

Ticari anlaşma, distribütörlük sözleşmeleri, tip sözleşmesi, ortak girişim ve anlaşmaları, acentelik ve temsilcilik anlaşmaları, bağlayıcı hukuki tercümelerinizi riske atmayın. Yanlış bir çeviri siz ve muhatabınızı yasalar önünde zor durumda bırakabilir.

 

SKY İstanbul Tercüme, profesyonel bir çeviri hizmeti veren, çeviriyi kendi ana dilinde ve ülkesinde profesyonel dilbilimciye yaptıran bir bürodur. SKY İstanbul Tercüme firmaları faaliyet gösterdikleri pazarların dilinde o kültürden gelen müşterileriyle daha iyi haberleşme imkânı yaratmaktadır. Dünya çapında yeni pazarlar için şirketlere ticari tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunmaktadır

 

Hizmet verdiğimiz Kürtçe Ticari Tercüme- Çeviri konu ve belgeleri aşağıda sunulmuştur

 

Analiz Sertifikaları, Akreditif, Anlaşma, Başvurular, Belgeler, Beyannameler, Bilançolar, Cüzdanlar, Davetiyeler, Devirler, Doküman, Ekstreler, Evraklar, Fatura, Ferman, Form, Gelir tablosu, Kurumlar Vergisi Beyannamesi, Hesaplar, İbraname, İhale çevirileri, İhale Şartnameleri, Ürün tanıtım bilgileri, İhale dosyaları, İşlemler, Kararlar, Karneler, Kefaletname, Kimlik, Konşimento Kontratları, Kurur kararı, Levhalar, Lisans Manifestosu, Mizan, Mukaveleler, Muvafakat name, Patent, Planlar, Poliçeler Projeler, Raporlar, Resmi belge, Ruhsatlar, Senet, Sertifikalar, Sigorta, Sirküler, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Taahhütname, Teklifler, Temlik name, Ticaret sicil gazetesi, Tüzük, Vasiyetname, Yazışmalar, Yönetmelik.KÜRTÇE TEKNİK TERCÜME - ÇEVİRİ

 

Teknik Çeviri hizmeti uzmanlık gerektiren bir konu olduğu için SKY İstanbul Tercüme bünyesindeki mühendis, akademisyen, teknik danışman gibi konusunda uzman teknik tercüme ekibimiz tarafından sunulan tercüme hizmetidir.

Çeşitli zorluk dereceleri ve uzmanlık ve detay bilgilerine göre en doğru terminoloji ve kullanım için en doğru tercüman seçiminde yılların verdiği deneyimle hareket eder ve işimizi müşteri memnuniyeti felsefesine hizmet ederek sürdürürüz.

 

Hizmet verdiğimiz Kürtçe Teknik Tercüme- Çeviri konu ve belgeleri aşağıda sunulmuştur.

 

Makine Tercümesi, Teknik Kitapçık Tercümesi, Teknik Resim ve Çizim Tercümesi, Kurulum Tercümesi, Teknik Sistem Tercümesi, Laboratuar Sistemleri, Teknoloji Tercümesi, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümesi, Teknik Metin Tercümesi, Deney Tercümesi, Rapor Tercümesi, Elektrikli /elektronik alet, Tablo ve Gösterim Tercümesi, Lisans ve patent Tercümesi, Teknik Şartname Tercümesi, Teknik - Mekanik Alet - Cihaz Tercümesi.KÜRTÇE AKADEMİK TERCÜME - ÇEVİRİ

 

Tüm bilim dallarında gerçekleştirilen Araştırma, Makale, Tez, Rapor, Ödev gibi çalışmalarınızı profesyonel ve akademik personelden oluşan tercümanlarımız vasıtasıyla istediğiniz dile çevirebiliriz.

 

Her türlü akademik metin, konusunda uzman ve deneyimli ve hatta mümkünse meslek erbabı yeminli tercümanlarımız tarafından doğru terminoloji seçimi ve oluşturulması konusunda hassasiyet gösterilerek ve zamanında teslim ilkesi ile tercüme edilmektedir.

Akademik çalışmalarınız istediğiniz biçimlerde baskı, sayfa düzeni ve kâğıt seçenekleriyle hazırlanmaktadır.

 

Hizmet verdiğimiz Kürtçe Akademik Tercüme- Çeviri konu ve belgeleri aşağıda sunulmuştur.

 

Akademik Tercüme, Araştırma Tercümesi, Bilimsel Tercüme, Öğrenci Tercümesi, Ödev Tercümesi, Tez Tercümesi, Sunum Tercümesi, Proje Tercümesi, Alan Tercümesi, Yayın Tercümesi, Metin / Yazı Tercümesi,Diploma Tercümesi, Kurs Belgeleri, Öğrenci Belgeleri, Başarı Belgeleri, Sınav Belgeleri, Okul Evrakları,Başvuru Evrakları.


KORECE WEB TERCÜME - ÇEVİRİ

 

Gelişen teknoloji ile birlikte standartları yakalamak ve dünyaya açılmak için web tasarımı, şirketinizin uluslararası tanıtımı için bir kapı olma özelliğini daima taşıyacak olup, şirketinizi görsel olarak tanıtabilir, potansiyel tüketicilerin, şirketinizin müşterisi olmaları için profesyonelce hazırlanmış bir web sitesiyle ilk adımı atabilirsiniz.

 

Ayrıca, İnternetin popülaritesi arttıkça, sitenize farklı milliyetlerden, farklı dilleri konuşan kişiler ulaşmaya başlayacaktır. Küresel ekonominin gereği olarak yurt dışı bağlantılarınız varsa internet sitenizi başta İngilizce, Almanca ve Fransızca olmak üzere diğer dillere tercüme ettirmeniz kaçınılmaz olacaktır.

WIPO’nun raporuna göre 2004’ün sonunda dünya internet kullanıcılarının üçte ikisi İngilizce bilmeyen kişilerden oluşacaktır. Bu yüzden dünyaya açılmak ve çok uluslu bir platformda rekabet şansına sahip olmak isteyen her kurum, kuruluş ve şirketin sitesinin sadece İngilizceye çevirmesi bile yeterli olmayabilir.

Web sitenizin firmanızın vitrini olduğunun farkında olarak, gerekli teknolojik, kurgusal ve sistematik altyapı ve deneyime sahip bir şekilde site tasarımınızı ve istediğiniz dillere tercümesini yaparak özellikle uluslararası piyasalara hitap etmesine aracı oluyoruz.

Web sitesi lokalizasyonunun avantajlarını kullanın

Global iş potansiyelinizi arttırın

Pazarınızın boyutunu arttırın.

Yeni pazarlara güvenle ve kolaylıkla girin.

Global bir oyuncu olarak güvenilirlik oluşturun.

Web siteniz dünyaya açılan pencerenizdir.

İyi tasarlanmış ve içerik olarak dolgun olan bir web sitesi, Dünyadaki işyerleri ve bireylere sizin ürün ve hizmetlerinizi tanıma olanağı sunar. Araştırmalar web kullanıcılarının kendi ana dillerinde ticarete dört kat daha fazla yatkın olduklarını kanıtlamıştır. Bunun yüzünden, web lokalizasyonu şüphesiz İnternet pazarlama stratejisinin anahtarıdır.

 

Yerelleştirme: Tercümenin Bir Adım Ötesi

Web sitenizi yerelleştirme kararı verdiğinizde, sadece tercüme yapmanız yeterli değildir. Web yerelleştirmesi bir biçimden, tamamen farklı bir biçime tam bir dönüşüm gerektirir. Yazılı dil tercümesi ile birlikte gerekli biçim değişikliklerinin, doğru bağlantıların ve kültürel farkların uyarlanması gerekir.

Bu gerçekten yıldırıcı bir işlemdir. Ancak Sky İstanbul Tercüme ile, küresel düelloyu yakalayabilirsiniz!

SKY İstanbul Tercüme ile İnternet’in dilini konuşun

Uzman tercümanlar, teknik uzmanlar ve profesyonellerden oluşan bir ekiple uygun fiyatlarla kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. SKY İstanbul Tercüme olarak kuruluşunuzun sesini küresel olarak duyurmanın önemini anlıyoruz. SKY İstanbul Tercüme, Doğu Avrupa ve Asya’nın lehçelerini de içeren 20’den fazla dilde yerelleştirme hizmeti verebilmektedir. Firmanızın boyutu, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, size uygun bir yerelleştirme çözümü sunabiliriz.KÜRTÇE REDAKSİYON -  PROOFREADING

 

Daha önce başka kurum ya da kişilerce çevirisi yapılmış akademik makale, olgu sunumu, tez ve her türlü belgenin; terim kontrolü, dil bilgisi veya sayfa biçimi yönünden elden geçirilmesi işlemini, uygun fiyat ve yüksek kalite garantisi ile yerine getirmekteyiz.KÜRTÇE ARDIL TERCÜME - ÇEVİRİ

 

Tüm Ticari Görüşmeleriniz, İş Anlaşmaları, Ticari Toplantılar, Geziler, Resmi Açılışlar, Lansman Toplantıları, Kokteyl, İş Yemekleri, Basın Toplantıları gibi. alanlarda verdiğimiz sözlü tercüme hizmetidir.

 

Çevirmenler, katılımcılarla beraber toplantı masasında oturur ve herhangi bir teknik ekipman kullanmaz. Konuşmacı, konuşmanın içeriğine göre birkaç cümle veya dakika boyunca konuşurken çevirmen not tutar. Konuşmacı daha sonra durur ve çevirmen söylenenleri diğer dilde tekrar eder. Konsekütif çeviri genellikle söz konusu toplantının çok kısa, teknik, gizli veya resmi olması nedeniyle simültane çeviri yapılamayan durumlarda başvurulan bir yöntemdir.

 


   
Noter Yeminli Tercüme
Noter Yeminli Tercüme
Bizden Haberler
Web Sitemiz yenilendi
Tuzla Şubemizin adres ve telefonu değişmiştir. Tel...
TAM ZAMANLI İNGİLİZCE TERCÜMAN
PENDİK MERKEZ ADRESİMİZ DEĞİŞMİŞTİR !
ÇERKEZKÖY şubemiz hizmete girmiştir. 0282 726 15 1...
Dudullu Şubemize tam zamanlı İNGİLİZCE TERCÜMANI
LEVENT şubemiz hizmetinizde
Referanslar
Ada Tercüme Çeviri
Aısın Tercüme Çeviri
Alcatel Tercüme Çeviri
Anel Tercüme Çeviri
Aras Tercüme Çeviri
Atlas Copco Tercüme Çeviri
Bant Boru Tercüme Çeviri
Boysan Tercüme Çeviri
Casper Tercüme Çeviri
Dalgakıran Tercüme Çeviri
Dearsan Tercüme Çeviri
Destaş Tercüme Çeviri
Dumankaya Tercüme Çeviri
Enel Tercüme Çeviri
Enka Tercüme Çeviri
Evas Tercüme Çeviri
Evra Tercüme Çeviri
Festo Tercüme Çeviri
Finansbank Tercüme Çeviri
Fixkim Tercüme Çeviri
Foster Wheeler Tercüme Çeviri
Hareket Tercüme Çeviri
Dekor Tercüme Çeviri
Hekim Holding Tercüme Çeviri
Intercity Tercüme Çeviri
Inco Tercüme Çeviri
Inform Tercüme Çeviri
Inka Tercüme Çeviri
İzopur Tercüme Çeviri
Kalkancı Tercüme Çeviri
Klimaplus Tercüme Çeviri
Kont Tercüme Çeviri
Kuralkan Tercüme Çeviri
Logosoft Tercüme Çeviri
Matlı Tercüme Çeviri
Mynet Tercüme Çeviri
Nautique Tercüme Çeviri
Nektonbot Tercüme Çeviri
Nissan Tercüme Çeviri
Pendik Belediyesi Tercüme Çeviri
Plasti-med Tercüme Çeviri
Sabancı Üniversitesi Tercüme Çeviri
Sika Tercüme Çeviri
Teknomarin Tercüme Çeviri
Teksan Jeneratör Tercüme Çeviri
Tersan Tercüme Çeviri
Torlak Tercüme Çeviri
Türkiye Finans Tercüme Çeviri
Ulukar Tercüme Çeviri
Vatan Tercüme Çeviri
Ytong Tercüme Çeviri

info@skytercume.com

skytercume@gmail.com

Şube Tel Fax Adres
LEVENT 0532 449 04 83 0216 390 29 15 Buyukdere Cad. No 193, Kat: 2, (Regus katı) 34394 4 Istanbul
ATAŞEHİR 0216 663 61 36 Palladium Ofis ve Residence Binası. Barbaros Mah. Halk Cad. No.8/A K:2-3 Ataşehir/İstanbul
PENDİK 216 390 2910 216 390 2915 Doğu Mah. Ortanca Cad. No: 49. D:12 Ozan İşhanı ( Çarşı Cami Karşısı) Pendik - İ, 34890 Pendik İstanbul
ÜMRANİYE 216 364 2019 216 364 04 73 Alemdağ Cad No: 800 D: 11 (7. Noter yanı) Dudullu - İmes - İSTANBUL, 34775 Dudullu Ümraniye İstanbul
TUZLA 216 394 26 02 216 394 12 48 İDOSB Çarşı Binası C Blok Kat:1 No: 66-A Tuzla - İSTANBUL
TUZLA 216 701 11 02 216 701 11 03 Adres: Cami Mah. İstasyon Cad. No: 48 Büro: 3 ( 12. Noter yanı) Tuzla / İSTANBUL
ÇERKEZKÖY 0282 726 15 12 0282 726 15 12 Gaziosmanpaşa Mah. Atatürk Cad No: 39 Kat: 3 D.4 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
ANTALYA 0242 244 70 66 Tahilpazarı Mah. Sarampol Cad. Ömer Melli İş Merkezi No:82/32 Muratpaşa Antalya